Skočiť na hlavný obsah

DSS

Jeseň v našej záhrade - október 2020

Mesiac október patrí k ročnému obdobiu, kedy máme v záhrade najviac rušno a pripravujeme sa na to, že je nutné zazimovať záhradu. Chladnejšie počasie a stále sa skracujúce jesenné dni napovedajú, že je potrebné sa s prácou v záhrade poponáhľať. Zvládnuť prácu, ktorej sa zrejme nevyhneme, ak chceme mať záhradu pripravenú na budúci rok, aby v jari sa nám opäť stala potešením a obdarovala nás svojimi plodmi.
 
Značky

Nový kamarát pes Beny- 13.09.2020

V jesennom mesiaci k nám zavítal nový kamarát pes Beny, ktorý spestril a obohatil stereotypné dni. Vychádzku  si vyžaduje za každého počasia. Čas strávený s Benym predstavuje pre nás čas plný pohybu a zábavy. Núti nás zabúdať na problémy a byť zároveň zodpovednými pri plnení povinností, vyplývajúcich zo starostlivosti o psíka, a to kŕmenie, venčenie, plánovanie veterinárnych prehliadok a pod,.
Značky

STRETNUTIE SO ZAMESTNANCAMI - 20.04.2020

Na základe vyhlásenia núdzového stavu a ďalších legislatívnych súvislostí predseda PSK príkazom určil naše zariadenie ako subjekt hospodárskej mobilizácie s účinnosťou od 20.04.2020.
 
Značky

Návšteva klziska - 03.02.2020

Tohtoročná zima nám neponúka bohatú  snehovú nádielku na sánkovania, a tak si zdokonaľujeme korčuliarske zručnosti na klzisku dvakrát týždenne voľným korčuľovaním. Tí zdatnejší hraním hokeja.
Značky

BETLEHEMY OČAMI DETÍ - 21.01.2020

Každoročne mesto Stropkov usporadúva medzinárodnú súťaž „BETLEHEMY OČAMI DETÍ“, do ktorej sa radi zapojíme a tešíme sa z malých aj väčších úspechov odzrkadľujúcich našu prácu.
Značky

Mikuláš - 06.12.2019

Na svätého Mikuláša býva u nás veľký ruch, každý skladá účty zo zásluh. No Mikuláš je veľmi štedrý a obdaril každého. Daroval nám sladké dary, požehnal a povzbudil. Potešili sme sa veľmi, pesničku zaspievali, modlitbu vyslovili a lásku s dobrom si vzájomne sľúbili.
Značky
Prihlásiť sa na odber DSS